Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

premtimi per emigrantet

Premtimi ambicioz i Edi Ramës për emigrantët: 5.000 euro nëse ktheheni dhe hapni bujtinë! Amnisti direkte për kursimet tuaja

Kryeministri Rama u ka bërë thirrje të gjithë emigrantëve që duan të ktehen në Shqipëri, se qeveria do të japë 5.000 euro për këdo...

Lajmet e fundit