Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

premtimet

Rama: Premtimet e Bashës kërkojnë rritje ekonomie 18%, kaq s’e ka pasur as Kina. Për aeroportin e Vlorës kam luftuar si qen, por e...

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot premtimet e Bashës që po bën tani në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Kreu i PS tha...

Ish-Presidenti Moisiu në formë të shkëlqyer, mbjell 110 selvi në Tiranë

Ish-Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu i është përgjigjur thirrjes së Bashkisë së Tiranës duke iu bashkuar kreut të bashkisë, Erion Veliaj në aksionin e...

1 vit pas zgjedhjeve, drejtuesit e bashkive përballen me premtimet elektorale dhe banorët

Çfarë është bërë me premtimet elektorale të kryetarit të bashkisë gjatë fushatës elektorale? Sa janë realizuar, sa janë në proces dhe sa nuk janë...

Ja një premtim i pambajtur i Edi Ramës

Premitimet e thëna në kohë fushate nga politikanët shqiptarë në të shumtën e rasteve mbeten premtime. Shqiptarët tashmë janë mësuar me premtimet e fushatës,...

Lëvizja Mjaft numëron premtimet e pambajtura të Ramës, nga 27 janë përmbushur plotësisht vetëm 4

Organizata jo-qeveritare Mjaft ka numëruar të gjitha premtimet ekeltorale të pambajtura nga kryeministri Edi Rama. Sipas përllogaritjes së Mjaft, nga 27...

Lajmet e fundit