Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

prek tonaj

U arrestua si i dyshuari për vrasjen e Prek Tonajt, Gjykata jep 35 ditë burg për Kësollën: Nuk kemi mjaftueshëm prova

Gjykata e shkallës së parë Shkodër ka dhënë masën “arrest me burg” me afat 35 ditë për Eduart Kesollën, i cili dyshohet se ka...

I vranë të atin kur ishte 4 vjeç, Eduard Kësolla mori hakun e babait pas 26 vitesh

Eduard Kësolla ishte vetëm 4 vjeç kur familja Tonaj i vrau të atin, Palin në vitin 1996. Mbrëmjen e djeshme, 26 vite pas humbes së...

“A e di se na ke borxh…”, fjalët e autorit para se të qëllonte me breshëri kallashnikovi Prek Tonajn në Shkodër (Saga e vrasjeve...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku mbeti i vrarë Prek...

E eleminuan në mes të lokalit, mesazhi që i dhanë autorët viktimës para se të zbraznin breshërinë e plumbave mbi të

Prek Tonaj është 47-vjeçari i cili u vra me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në fshatin Grudë të Shkodrës. Dy autorët kanë hyrë në lokalin...

FOTO/ Vite më parë i ekzektuan edhe vëllain, ky është Prek Tonaj i cili u vra me breshëri kallashnikovi në mes të lokalit

Personi që shihni në foto është Prek Tonaj, 47-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në një lokal në fshatin Grudë të...

BLINDOHET Shkodra, atentati ndaj 47-vjeçarit, policia jep DETAJE: Autori hyri brenda i maskuar dhe qëlloi me kallashnikov

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje në lidhje me atentatit ndaj 47-vjeçarit Prek Tonaj mbrëmjen e sotme në fshatin Grudë. Uniformat blu bëjnë me dije...

DETAJE TË REJA/ ATENTATI në Shkodër, 11 vite më parë viktima tentoi të vriste një person për HAKMARRJE

Detaje të reja kanë dalë nga atentati ndaj 47-vjeçarit Prek Tonaj mbrëmjen e sotme në fshatin Grudë të Shkodrës. Burime për mediat bëjnë me dije...


Lajmet e fundit