Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

preferencat politike

Gazetarja e njohur i nxjerr emrin dhe kërcënon “patronazhisten” e database të PS: Edhe në vrimë të miut të jesh, do të të gjej

Gazetarja Klodiana Lala ka kërcënuar publikisht “patronazhisten” që sipas saj po e spiunon për preferencat politike. Përmes një statusi në Facebook, gazetarja zbulon identitetin e...

Lajmet e fundit