Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

prec zogaj

“Vendimi s’është marrë me ngut”, Preç Zogaj për Berishën “non-grata”: SHBA janë menduar mirë, të ngrihemi mbi relacionet personale që krijojmë me njerëzit

Preç Zogaj hedh poshtë mundësinë që vendimi i SHBA për shpalljen non-grata të Sali Berishës, të jetë marrë “me nxitim” gjatë ditëve të fundit. Zogaj...

Prej muajsh në luftë me sëmundjen, Preç Zogaj humb të vëllain: Kësaj rradhe u munda, nuk të dola për zot

Analisti Preç Zogaj ka humbur vëllain Luigjin, pas një sëmundje të rëndë nga e cila vuante prej kohësh. Ka qenë vetë Zogaj ai që ka...

Preç Zogaj i revoltuar: Pse s’e duan prokurorin Anton Martinin? Se ruhet me polici që nga 2008 për shkak të punës, apo se jeton...

Analisti Preç Zogaj është shfaqur tepër i revoltuar në rrjete sociale teksa flet me shumë pasion dhe elozhe për prokurorin e njohur Anton Martini....

“Nuk e harroj sa të jem gjallë!” Preç Zogaj rrëfen vështirësitë e fushatës së vitit 1991: Unë si kandidat lëvizja me karrocë me kalë

Analisti Preç Zogaj ka rrëfyer vështirësitë e fushatës së zhvilluar në zgjedhjet e para pluraliste në vitin 1991.Ai tha në emisionin “Opinion” se si...

‘Fëmijët tanë morën frymë të lehtësuar sot’, Preç Zogaj fiton betejën me COVID-19, tregon për 2 të afërmit që humbi nga koronavirusi

Prej 3 javësh së bashku me bashkëshorten ishte i infektuar me koronavirus, ndërkohë që ditën e sotme gazetari Preç Zogaj ka marrë lajmin e...

Mjekët tanë në Itali, një gjest shumë i bukur, por kryeministri mund të evitonte pasin për  kundërshtarët e Bashkimit Europian

Nga Preç Zogaj Dergimi i nje ekipi mjekesh  e infermieresh  shqiptare ne Itali eshte nje gjest shume i bukur ndaj nje...

‘Prokurorët thonë emrin e Çilit, por fshehin atë të zyrtarit të drejtësisë’, Preç Zogaj i del në krah botuesit

Gazetari Preç Zogaj, i ftuar në emisionin "Kjo Javë' me Nisida Tufën ka folur për arrestimin e botuesit Henri Çili. Ai...

Preç Zogaj: Opozita po lufton për të ardhur në pushtet, por Qeveria nuk rrëzohet me protesta

Analisti i njohur Preç Zogaj është shprehur se qeveria nuk rrëzohet me protesta, pavarësisht se sipas tij opozita po lufton për të marrë pushtetin....

Analisti: Lëtyrat e dhjetorit ’90, larg duart dhe surratin nga studentët (THOTË EMRA dhe PUBLIKON DOKUMENTIN me PSEUDONIMIN e sigurimsit, kush ishte ‘Çiftelia’)

I ashpër në këtë koment analisti Ilir Demalia i cili u bën thirrje dhjetoristëve të ’90-ës të qendrojnë larg protestës studentore që ka hyrë...

Preç Zogaj i rrëmben emisionin Lorenc Vangjelit, shikojeni në rolin e moderatorit (VIDEO)

Politikani dhe shkrimtari Preç Zogaj ka treguar se di të bëjë shumë mirë edhe moderatorin e emisionit, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim shpesh...

Lajmet e fundit