Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

Prayuth Chanocha

Kryeministër si ky s’keni parë asnjëherë, mbaron konferencën dhe papritur spërkat gazetarët me dezinfektant (VIDEO)

Tani që jemi ende në kohë pandemie, mbajtja e maskës dhe përdorimi i dezinfektantëve është bërë një domosdoshmëri për të gjithë. ...

Lajmet e fundit