Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Pranvera Resulaj

Deputetja e PS thotë se duhet të ndalen paragjykimet ndaj çmimeve në bregdet, njëkohësisht sugjeron uljen e çmimeve

Deputetja e Partisë Socialiste Pranvera Resulaj ka reaguar në lidhje me situatën e pazakontë në bregdetin e Shqipërisë ku raportohet për një mungesë të...

Një tjetër deputete e PS-së i bashkohet “frontit” kundër Dritan Lelit: Kur besimi me qytetarët thyhet, çfarë mbetet akoma? Ne jemi thjesht emra, Vlora...

Lufta mes deputetëve socialistë dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli, ssa vjen dhe bëhet më e ashpër. Refuzimi që Leli i bëri kryeministrit Rama...

Kandidon për herë të parë, kryesuesja e listës së PS-së në Vlorë “rrëmbehet” nga emocionet teksa i “thur” lavde Ramës (VIDEO)

Kandidatja që kryeson listën e PS në Vlorë, Pranvera Resulaj, gjatë fjalimin të saj u emocionua aq shumë sa u ngatërrua disa herë para...

Rama i thuri publikisht lavde, SHKARKOHET drejtoresha ‘shembullore’ e Tatimeve

Kryeministri Edi Rama ka ngritur disa muaj më parë, nga Vlora “në kupë të qiellit” drejtoreshën e Tatimeve Pranvera Resulaj duke e cilësuar madje...

Lajmet e fundit