Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

pranimi ne be

Këshilli i BE nxjerr DOKUMENTIN për Shqipërinë: Të hapen sa më shpejt negociatat! Është thelbësore

Këshilli i Bashkimit Europian i ka dërguar një letër pune në datën 5 maj delegacioneve të vendeve të BE. Letra është dërguar para mbledhjes...

Anëtarësimi në BE, Ministri gjerman Heiko Maas: Nuk e ndajmë Shqipërinë nga Maqedonia e Veriut

Gjermania mesa duket po tregohet “fair” dhe po garanton mbështetje njësoj si për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipërinë, lidhur me integrimin në BE....

Lajmet e fundit