Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

poztiv

Presidenti Biden ri-testohet për Covid-19 dhe rezulton pozitiv

Presidenti i SHBA, Joe Biden është ritestuar ditën e sotme për Covid dhe ka rezultuar pozitiv. Lajmin e ka bërë me dije doktori në Shtëpinë...


Lajmet e fundit