Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

pozon nudo

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, mbesa e Bujar Nishanit pozon nudo në pishinë, nxjerr të gjitha asetet jashtë

Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishanit gjithmonë tërheq vëmendje me pamjet e saj të jashtme dhe me fotot tejet provokuese, që...

Dje u shfaq krah djalit misterioz, sot Enca pozon nudo dhe fshihet pas shkëmbit: Mund të fshij më vonë…

Enca Haxhia komentohet shpesh në medien rozë për shkak të paraqitjes së saj të jashtme dhe pozave tejet seksi. Këngëtarja është shumë aktive në...

Bella Hadid zhvishet tërësisht, pozon nudo nga shtëpia (FOTO)

Edhe pse koronavisuri ka bllokuar shumë aktivitete, përfshirë edhe indistrinë e modës, modelja e famshme Bella Hadid ka realizuar një set fotografik për Vogue...

Arrin 400 mijë ndjekës në Instagram këngëtarja ‘shpërblen’ fansat, pozon nudo

Baby G  është një ndër këngëtaret më të komentuara pasi u bë e famshme me këngën ‘Monstër’. Ajo është shumë aktive...

‘Thyen tabut’, këngëtari shqiptar pozon NUDO buzë detit

Alban Ramosaj është një nga djemtë më të pëlqyer në shoëbiz-in shqiptar. Përveç se për muzikën, ai adhurohet dhe për trupin...

Lajmet e fundit