Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

pozitiv

Dy viktima nga Covid, rriten testimet, afërsisht gjysma e të testuarëve rezultojnë pozitiv

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 1984  ku 965 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë fatkeqësisht dy persona...

Doli pozitiv me Covid, reagon për herë të parë Joe Biden dhe flet për gjendjen e tij shëndetësore

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Joe Bide, ka reaguar pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. Përmes një postimi në “Twtitter”, Biden ka bërë me dije se...

Bill Gates rezulton pozitiv me Covid-19

Bill Gates, një nga njerëzit më të pasur në botë, është prekur nga Covid-19. Është vetë miliarderi amerikan që thotë se ka dalë pozitiv...

Kryeministri i Armenisë dhe familja e tij pozitiv me koronavirus, si u infektua nga kamerieri që i dërgoi gotën e ujit

Kryeministri i Armenisë Nikol Pashinian dhe e gjithë familja e tij janë infektuar me koronavirus. Në një shënim të bërë në...

Pushimet e verës, eksperti i turizmit pozitiv: Kemi hartuar programin e hapjes! Jemi afër, ja cili është plani i parë

Eksperti i turizmit Zak Topuzi ka folur lidhur me sektroin e turizmit në vendin tonë dhe masat që duhet të merren për të filluar...


Lajmet e fundit