Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

postim

“Like” postimin e Vuçiç, reagon Ambasda e SHBA në Kosovë: Nuk është pëlqyer qëllimisht (E plotë)

Ambasada amerikane në Prishtinë tha se qëllimi i Shteteve të Bashkuara është që të mbështesë Kosovën që të bëhet pjesë e strukturave evropiane dhe...

Basha kujton Ditën Kombëtare të Rinisë: 8 Dhjetori 1990, dita që ndau të shkuarën nga e ardhmja

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përkujtuar Ditën e Rinisë 8 Dhjetorin. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se 8 Dhjetori 1990, ishte...

“Koha për punë tjetër”, çfarë paralajmëron Erion Braçe

Deputeti i PS, Erion Braçe ka bërë një postim të dyshimtë në rrjetet sociale pas mesnate. Ai ka publikuar një foto të tij nga Kuvendi...

Publikoi foton e vjetër të Tiranës, Erion Veliaj demaskon Sali Berishën: Pis burrë! Çdo fatkeqësi kërkon ta përdorë banalisht

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar në lidhje me postimin e bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku tregonte se si Tirana...

“Ja si funksionon shantazhi mediatik”, Rama: AZHBR-së i janë kërkuar 120 milionë lekë për t’u treguar shqiptarëve sa mirë po ecën Shqipëria rurale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dokumentin se si media në Shqipëri i ka kërkuar Agnjecisë për Zhvillimin Bujqësor Rajonal 120 milionë lekë për të...

VIDEO/ “Gati të hapë dyert”, Rama publikon pamjet nga Spitali i ri i Sëmundjeve Infektive

Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë e ka nisur me publikimin e ambienteve të Spitalit të ri të Sëmundjeve Infektive. Në llogarinë e tij në...

“Situata është rënduar”, Blero e konfirmon: Jam ndarë me Afronën, ju lutem që…

Gjatë gjithë verës një ndër lajmet që ka qarkulluar lart e poshtë më së shumti ka qenë “ndarja” mes këngëtarit të njohur Blero Muharremi...

Meta mes të rinjve: Çdo ditë duke i dëgjuar, gjithçka është për ta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mëngjesin e sotëm e ka filluar mes të rinjve. Në llogarinë e tij në “Facebook”, ish-kreu i shteti...

Iker Casillas gay? Legjenda e futbollit bie pre e hakerave, bën postimin e papritur dhe sqaron gjithçka

Legjenda e futbollit Iker Casillas “tronditi” rrjetin dhe “theu” zemrat e miliona vajzave me “deklaratën” se ishte gay. Mirëpo, jo çdo gjë është ashtu si...

I ka dhënë fund miqësisë me Ilirin? Sabiani i “vë vulën” me postimin e fundit

Prej disa ditësh lart e poshtë po qarkullojnë thashethemet se miqësia mes Sabianit dhe Ilirit është krisur. Shkak për këtë u bë një deklaratë e...

Lajmet e fundit