Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

posti i ri

Ish-drejtor i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi merr postin e rëndësishëm

Ahmet Prençi, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë dhe drejtues në disa nivele më të ulëta ka marrë një post të ri. Ai është zgjedhur...

E njofton Çuçi, ky është posti i rëndësishëm që i është besuar Ilir Beqajt

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi në takimin Konsultativ me Donatorër, tha se ish ministri Ilir Beqaj është zgjedhur në krye të agjencisë që merret...

Nga zëri kritik i së majtës në numrin 2 të qeverisë, Erion Braçe ‘grricësi’ i socialistëve dhe i preferuari i Ramës

Erion Braçe nga sot është numri dy në qeveri. Nga Asambleja Kombëtare, ku kryeministri Rama shkarkoi sot 7 ministra, Erion Braçes i dha postin...

Lajmet e fundit