Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

posti i rendesishem

Alfred Lela merr postin e rëndësishëm në PD e rithemeluar të Sali Berishës

Gazetari i njohur Alfred Lela ka marrë një post të rëndësishëm në selinë blu, tashmë e rithemeluar dhe me kryetar të ri Sali Berishën....

I premtoi vend si deputet, por në lista nuk e kishte emrin; Lulzim Basha i jep Andi Lilës postin e rëndësishëm në PD

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares Andi Lila, merr postin e rëndësishëm në Partinë Demokratike. Kreu i kësaj force politike Lulzim Basha, i ka besuar...

Lajmet e fundit