Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

postera

FOTO/ Tirana mbushet me postera kundër Vangjel Dules: Para se të votosh numrin 11, mendo për Çamërinë! Mendo për jugun e Shqipërisë

Qytetarët e Tiranës kanë dalë kundër kandidimit të Vangjel Dules, pasi kryeqyteti është mbushur me postera kundër kryetarit të PBDNJ-së.“Para se të votosh Nr.11,...

Sot nisi viti i ri shkollor, të rinjtë e LRI vendosin natën postera në shkollat e Tiranës, ja MESAZHI që japin

Sot nisi viti i ri shkollor 2018-2019. 480 mijë nxënës të sistemit parauniversitar u ulën mëngjesin e kësaj të hëne në bankat e shkollës....

Protesta, shikoni si i veshin si të burgosur simpatizantët e opozitës Ramën dhe figurat e tjera të njohura (FOTOT)

 Pak më parë disa të rinj kishin krijuar një instalacion ku në formën e një kurore mbretërore shfaqej Rama. Ndërsa të...

Ana tjetër e protestës, Edi Rama me kurorë mbreti

 Ndonëse protesta e opozitës fillon në orën 12:00, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” kanë filluar të mblidhen protestuesit e parë. Ndërsa...

Dhuna ndaj grave, Policia e Shtetit “ngrihet në këmbë”, patrullim i pazakontë në të gjithë vendin (FOTOT)

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një fushatë ndërgjegjësuese kundër dhunës ndaj grave. Më datë 21 dhjetor do të organizohet edhe eventi lidhur me këtë...

Tenorit Saimir Pirgut i ka ardhur në “majë të hundës” me racistët anglezë, reagon në këtë mënyrë

Tenorit shqiptar me famë ndërkombëtare, Saimir Pirgut, i ka ardhur në majë të hundës me racistët anglezë që kanë përdorur gjatë fushatës së “Brexit”,...

Lajmet e fundit