Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

poste

Vjedhje dhe shpërdorim detyre, arrestohet punonjësi i postës në Tropojë, shpallet në kërkim një grua (Emrat)

Një punonjësi i postës në Tropojë ka rënë në prangat e policisë, dhe një grua është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për vjedhje dhe...

PD i përgjigjet Yuri Kim, Ristani: Partia nuk ka lidhje me lobimin e Bashës! Gjetjet e auditit do të t’i dërgojmë me postë

Partia Demokratike në një deklaratë për mediat bën me dije se do të zhvillojnë një audit për lobimin personal të Luzlim Bashës, duke u...

Hashash me postë nga Anglia, shikoni VIDEON: Policia kap dy 18 vjeçarët me taksi në Durrës, me vete kishin pakot me drogë

Dy 18 vjeçarë janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia, pas një operacioni në bashkëpunim me strukturat e sigurisë së Postës Shqiptare dhe...

Të shtëna më armë zjarri, punonjësi i postës vret dy kolegët dhe më pas qëllon edhe veten

Tre punonjës të shërbimit postar amerikan u vranë gjatë të shtënave me armë në Qendrën e Renditjes së Postave në shtetin federal Tennessee. Mediet e...

Arrestohet punonjësi i Postës në kryeqytet, iu gjetën në shtëpi mbi 2000 dërgesa të padorëzuara

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kosovë, ku një punonjës i Postës ka fshehur mbi 2000 mijë pako, të cilat nuk i ka...

I dërgojnë në shtëpi 20 kg kokainë, ja çfarë bën çifti i të moshuarve

Dy të moshuar në shtetin e Australisë mbetën me gojë hapur kur hapen kutinë që i kishte ardhur në shtëpinë e tyre. ...

Lëvizje në prag fushate, kryetari i PS Shkodër emërohet drejtor i postës

Drejtori i përgjithshëm i Postës Shqiptare, Laert Duraj ka prezantuar titullarin e ri të filialit Shkodër. Paulin Ndoja u largua nga...

Rama i shkarkoi, ish ministrat marrin poste të reja (LISTA)

Ndryshimet në qeveri kanë lënë bosh 5 vende në komisionet Parlamentare.  Ndërkohë, sipas Report Tv një pjesë e ketyre vendeve...

Përsëri refugjatë të paligjshëm në Kapshticë, prej dy ditësh në pikën e postës, ja arsyeja

Të shumtë kanë qenë refugjatët e paligjshëm që janë kapur nga policia muajt e fundit në pikën kufitare të Kapshticës. 32...

Grabitja e postës sekrete të Prokurorisë, dëshmon korrieri: Ndjeva një të mbërthyer në duar…

Pas grabitjes së postës Sekrete të Prokurorisë së Durrësit ka dëshmuar korrieri i cili po transportonte dokumentet. Ilir Kapxhiu  ka treguar...

Lajmet e fundit