Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Portokalli

Sot e quan hajdut dhe njeri pa vlerë, ja çfarë shkruante 4 vite më parë Rezart Veleshnja për Altin Bashën: Ai më bëri ky...

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja ka akuzuar së fundmi regjisorin Altin Basha, duke e quajtur hajdur dhe njeri pa vlerë. Kjo, pas...

PLASI! Rezart Veleshnja shpërthen kundër Altin Bashës: Hajdut! Nuk ke pikë vlere, mos vidh punën tonë

Prej shumë vitesh kishte në duar timonin e “Portokallisë”, Altin Basha vendosi që të linte këtë spektakël për të nisur një rrugëtim të ri...

Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj. Sigurisht u përfol...

‘Ti dhe me prapanicë t’i bësh gjërat, do kenë cilësi!’ Zbardhet e vërteta e largimit të Egla Canos nga Portokalli (MESAZHET ME ALTIN BASHËN)

Aktorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, Egla Ceno, nuk do të jetë më pjesë e trupës së aktorëve, ndërsa në një intervistë ka thënë...

Aktorja deklaron largimin nga ‘PORTOKALLIA’: Kam mospërputhje artistike me Altin Bashën

Aktorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, Egla Ceno nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli. Në një intervistë për...

E BUJSHME/ Lë ‘Portokallinë’ para sezonit të ri, aktorja e njohur kalon te KLAN-i (FOTO)

Aktorja e Portokallisë Delinda Disha është larguar nga ‘’Top Channel’’. Lajmin e konfirmoi Turjan Hysko, drejtori i programacionit te ‘’Klan Plus’’...

Dikur e ‘tradhtoi’ për Tv Klanin, Erion Isai nuk i ndahet Portokallisë

Ndonëse 2 vite më parë braktisi emisionin e humorit 'Portokalli' për të shkuar në një tjetër televizion, në Tv Klan, duket se Erioni akoma...

U përfol se do largohet nga Portokallia, Florjan Binaj thyen heshtjen

Ditët e fundit në media është përfolur për një largim të mundshëm nga Portokalli i aktorit të humorit Florjan Binajt, si edhe i mikut...

Gaz Paja nxehet keq, thyen mikrofonin në mes të Portokallisë

Gaz Paja është ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të pëlqyer të Portokalli. Ai shpeshherë bëhet pjesë e lajmeve rozë...

Dy vite më parë e ‘braktisi’, Erion Isai flet për Portokallinë: Shkoja me autobus në 3 të mëngjesit nga Erseka

Bëri bujë dy vite më parë largimi i dy aktorëve Bes Kallaku dhe Erion Isai nga emisioni i humorit “Portokalli”, për t’u zhvendosur në...

Lajmet e fundit