Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

porosi

Merkel uron kryeministren e re Serbe dhe i lë porosi: Marrëdhënia me Kosovën, kushti thelbësor për anëtarësim në BE

Ditën e sotme, kryeministrja serbe Ana Brnabic ka marrë zyrtarisht detyrën e re, duke zënë vendin e Aleksandër Vuçiç. Edhe pse...

Lajmet e fundit