Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

porosi

Balla zgjidhet Kryetar i Grupit Parlamentar, zbulohen POROSITË e Ramës në mbledhje: Mos u provokoni nga opozita!

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PS pak para nisjes së seancës plenare, kryeministri Edi Rama ka udhëzuar deputetët e grupit të tij që...

Inskenonin rrëmbime me porosi për të marrë para, arrestohen 2 shqiptarë dhe 1 italian

Policia italiane ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet se rrëmbenin njerëz me porosi në këmbim të parave. Ata akuzohen në lidhje me rrëmbimet e kryera...

Mbledhja e kryesisë së PS/  Zbardhen porositë e Ramës, ç’ do të ndodhë në fund të korrikut

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka mledhur kryesinë e PS ku në fokus të bisedimeve kanë qenë zgjedhjet e 30 Qershorit dhe ecuria e...

Fushata ‘i vë kyçin’ parlamentit, çfarë do të ndodhë (Zbulohen porositë për deputetët)

Muaji qershor do të ketë vetëm 2 seanca plenare për shkak të fushatës elektorale për zgjedhjet e 30 Qershorit. Dy seancat...

Përfundon takimi i Bashës me ish-deputetët në selinë blu, zbulohen porositë e kryedemokratit

Ka përfunduar takimi i kreut të PD, Lulzim Basha me ish-deputetët e kësaj force politike. Mësohet se në mbledhjen e zhvilluar këtë paradite në...

‘Qeveria ka nevojë për opozitë demokratike’ zbardhet POROSIA e PD pas deklaratës së Borchard

Zbardhet porosia e Partisë demokratike, pas deklaratës së ambasadorit të OSBE, Bernd Borchard i cili tha se qeveria ka nevojë për opozitë demokratike. ...

‘Jemi shumica’, zbulohen porositë e Bashës për protestën e 13 prillit

Gjatë mbledhjes së kryesisë, kreu i PD, Lulzim Basha ka kërkuar që për protestën e 13 prillit të ketë organizim dhe pjesëmarrje më të...

Flinin me telefonat e porosive të drogës te koka, burgosen 2 shqiptarë (EMRAT)

Dy shtetas shqiptarë janë vënë në prangat e policisë,  pasi janë gjetur duke fjetur pranë telefonave të tyre të porosive për drogë. ...

Rama pret kryeministrat e Ballkanit në Durrës, i bën ‘vërejtje’ Haradinajt për veshjen (VIDEO)

Para pak çastesh kryeministri Edi Rama ka pritur udhëheqësit e Ballkanit në ambientet e vilave qeveritare në Durrës. Ajo që ra...

Lajmet e fundit