Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

pornografi

Çfarë ndodhi? Njerëzit djegin veshjet dhe këpucët mijëra euro, fushata e fundit e “Balenciaga” shkakton zemërim

Fushata e fundit e modës së firmës luksoze “Balenciaga” ka shkaktuar zemërim të madh te qytetarët. Shumë njerëz kanë shprehur indinjimin edhe zemërimin e tyre...

“Pornografia më shkatërroi”, rrëfehet këngëtarja: E kam parë që 11 vjeç!

Këngëtarja e njohur Billie Eilish ka bërë një deklaratë të fortë, duke treguar se ka parë pornografi që në moshën 11-vjeçare. Ajo e ka përshkruar...

Pornografi, alkool, duhan dhe dhunë në familje, COVID-19 ka nxjerrë më të keqen e njerëzimit

Prej afro dy vitesh “bota” është nën kthetrat e pandemisë. Karantina, vetëizolimi, maska dhe dezinfektantët janë bërë tashmë pjesë e jetës tonë, çfarë na...

Faqet pornografike refuzojnë të heqin videot me përmbajtje antisemite

Videot pornografike me përmbajtje anti-semite janë duke qarkulluar në faqet me përmbajtje për të rritur, ka deklaruar një grup mbikëqyrës me qendër në Izrael. Grupi...

Qeveria merr vendimin e papritur: Të bllokohen uebfaqet pornografike

Qeveria britanike pritet të marrë një vendim të pazakontë lidhur me aksesin e materialeve pornografike në faqet e internetit. Sipas mediave...

U kap me pornografi fëmijësh, aktori hollivudian vret veten

Aktori Mark Salling, i njohur për rolin e tij në serialin amerikan "Glee," është gjetur i vdekur ditën e djeshme pranë shtëpisë së tij....


Lajmet e fundit