Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Poni

“Për çfarë të qajë motra jote për ty”, këngëtarja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Mos ki merak për fëmijët…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni ka humbur një nga njerëzit e saj më të dashur, kushërirën. Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë...

Poni uron ‘Ditën e Verës’ në mënyrën më speciale, publikon VIDEON e të birit duke kënduar

Këngëtarja e njohur Poni ka uruar ditën e verës në mënyrën më speciale. Poni ka publikuar një video të djalit të...

Përlotet Poni, ja si e ka surprizuar i biri

Poni është një ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore. Ajo çdo javë zhvillon  në koncerte në vende të ndryshme...

Buzë me konturë dhe xhaketë lustrafine, ja si dukej Poni në adoleshencë

Poni është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të ndjekura nga publiku. Këngëtarja njihet për stilin e veçantë të të...

Lajmet e fundit