Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

polivcia rrugore

Me shpejtësi “skëterrë” dhe të “tapë” në timon, arrestohen 26 shoferë, “fluturojnë” 82 patenta për dy ditë (VIDEO)

Policia Rrugore vijon kontrollet me dron dhe radarë me qëllim parandalimin e aksidenteve. Gjatë 48 orëve të fundit janë arrestuar 26 drejtues mjetesh, nga të...

Lajmet e fundit