Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

politikani shqiptar

Politikani shqiptar dorëzon padi në Gjykatë, akuzon 11 persona dhe 3 portale se kanë shpifur kundër tij

Jeton Raka, kandidat i Vetëvendosjes për Komunën e Kaçanikut, ka dorëzuar padi kundër 11 personave dhe 3 portaleve të lajmeve për “shpifje” dhe “degradim...

Ky është politikani shqiptar më i kërkuar në botë sipas revistës “Time”

Revista prestigjoze “Time” ka publikuar një artikull me 5 njerëzit më të kërkuar në botë. “Nuk është gjithmonë gjë e mirë...

Lajmet e fundit