Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

politikanet

Çfarë nuk u pa në Kuvend, nga “flirtet” e Arben Ahmetaj tek SMS-të e Musa Ulqinit me rrobaqepësin (Video)

Në parlament ka edhe momente kur deputetët lirohen nga kostumi zyrtar dhe kanë kohë të shkëmbejnë edhe përshëndetje apo biseda me njeri-tjetrin. ...

Bushati: Ndërkombëtarët i besojnë gazetarëve, qeveritarët nuk përballen me problemin por e fshehin

Analisti Andi Bushati thotë se shumë media në vend por edhe ndërkombëtare e konfirmojnë se Shqipëria ka një problem serioz me narkotrafikun, por sipas...

Ja argjendaria që politikanët shqiptarë e zgjedhin për dhuratat (Video)

Argjendaria e preferuar e politikanëve dhe personazheve të tjerë publik shqiptarë dhe vendi ku realizohen dhuratat qeveritare duket se është argjendari "Pirro”. ...

Politikanët na e hodhën prapë, ja “kleçka” që i shpëton pothuajse të gjithë nga dekriminalizimi

    FORMULARI I VETEDEKLARIMIT PER DEKRIMINALIZIMIN by newsbomb.al

Presidenti Ivanov fal politikanët që po hetohen, opozita: Grusht shteti. Ambasadorët: Ky është fundi

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov ka njoftuar sot pasdite se ka gati vendim për faljen e të gjithë politikanëve të cilët janë nën hetime,...

Super-skandali/ Nga Messi te liderët e botës, 11 milion email-e tregojnë si fshihen miliardat

Një super-skandal ka shpërthyer sot dhe në ditët në vijim pritet që të ketë zhvillime të reja. 11 milion email-e të kompanisë panameze “Mossack...

Drejtori për Europën Jugore, Yazdgerdi: Edhe politikanëve shqiptarë mund t’u mohohen vizat

Sot është 25 vjetori i rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë. Të vendosura fillimisht në vitin 1922, marrëdhëniet u ndërprenë...

Reperi ka një mesazh për politikanët shqiptarë

Reperi i njohur nga Kosova, Unikkatil ka reaguar ndaj dhunës së ndodhur gjatë ditës së sotme në Kuvendin kosovar. Me anë të një postimi...

Lajmet e fundit