Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

politikanet e perfshire

Deklarata e Ambasadës Amerikane, politikanëve të përfshirë në korrupsion nuk i jepet viza

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovës ka njoftuar se nuk do t’iu lëshojë viza biznesi apo turizmi, individëve nga Kosova që janë të...

‘I poqën të gjallë’, Braçe kujton Gërdecin: Thelbi ishte trafiku i armëve, politikanët e përshfirë janë kapur me thonj pas…

Zëvendës-kryeministri Erion Braçe ka kujtuar shpërthimin e 11 viteve më parë të ndodhur në Gërdec, ku humbën jetën 26 persona dhe u plagosën rreth...

Lajmet e fundit