Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Politikanët e korruptuar do të shkojnë prapa hekurave, Basha pas protestës: Nuk ka kompromis për Shqipërinë si gjithë Evropa!

Politikanët e korruptuar do të shkojnë prapa hekurave, Basha pas protestës: Nuk ka kompromis për Shqipërinë si gjithë Evropa!

'Ndërsa kriminelet e politikanët e korruptuar do të shkojnë para drejtesise dhe prapa hekurave! Nuk ka kompromis me ëndrrën për ta bërë Shqipërinë...

Lajmet e fundit