Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

politikane

Gazment Bardhi lëshon “BOMBËN”: Shërbimi Informativ na ka konfirmuar se gjatë fushatës zgjedhore politikanët kishin lidhje me kriminelë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, ku u shpreh se Shërbimi Informativ i...

“Pispillosje me VIP-a, zyrtarë dhe ambasadorë”, Manjani ironizon “shfaqjen” e politikanëve: Allah, allah, futja kot!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pas premierës së filmit “No time to die”, të mbajtur dy ditë më parë në Tiranë. Përmes një...

James Bond bën bashkë artistët dhe politikanët, ja vipat që morën pjesë në premierë

Filmi i fundit i James Bond ‘No time to die’ përkthyer në shqip “Nuk ka kohë për të vdekur” mbrëmjen e djeshme është shfaqur...

Qeveri ndryshon ligjin: Familjarët dhe ortakët e politikanëve do të hetohen për PASTRIM PARASH

Ligji për parandalimin e pastrimit të parave ka pësuar ndryshime në disa nene që kaluan të mërkurën e kësaj jave në mbledhjen e qeverisë....

Detaje nga vrasja e dy politikanëve në Kosovë, viktimat sulmuan njëri tjetrin me armë, i plagosur edhe vëllai i Astrit Ademajt

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e dyfishtë në një lokal të Pejës, ku viktimat janë kandidati për kryetar të Pejës nga PDK,...

Pas Sali Berishës, DASH “hedh grepat” në Bullgari; Politikanë, pronarë mediash dhe oligarkë shpallen “non grata” nga SHBA

Departamenti Amerikan i Shtetit shpalli si “të korruptuar” dhe u ndaloi hyrjen pesë politikanëve të rëndësishëm bullgarë dhe familjeve të tyre duke zgjeruar në...

Politikanët bëhen bashkë urojnë besimtarët myslimanë: Gëzuar Fiter Bajramin

Çdo ditë debatojnë për çështje politike dhe mospërputhje mendimesh, në festa fetare ashtu si ndodh gjithmonë politikanët ndajnë të njëjtin urim. Krerët më të lartë...

Paralajmërimi i fortë i Ulsi Manjës: Së shpejti në “rrjetat” e SPAK do të bien politikanë dhe zyrtarë të lartë

Kandidati i Partisë Socialiste në listën e Tiranës, Ulsi Manja, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në Euroneës Albania.Ai tha se...

‘Në Whatsapp-in e politikanëve ka xhevahirë të paçmuar’, ish ministri: Përgjimet e BILD i hanë atë që s’thuhet sms-ve

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar publikimin e mesazhit të kryeministrit Edi Rama dërguar presidentit Ilir Meta. Sipas Manjanit...

‘Mrekullia mbi tokë që premtoi Rilindja u shua’, Tabaku: Shqiptarë të varfër, qeveritarë të pasur

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku thotë se shqiptarët sot janë më të varfër ndërsa krejt e kundërta është për qeveritarët. ...

Lajmet e fundit