Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

politikan

14 vite nga Gërdeci, gazetari: Sot atje nuk shkoi asnjë politikan, ata harrojnë por toka që mban kufomat e tyre jo!

Sot, janë bëhen 14 vite nga tragjedia e Gërdecit që u mori jetën 26 personave dhe la të plagosur shumë të tjerë. Dëmet ishin...

Ka më shumë se 1 vit që ruhet e nuk del nga shtëpia, COVID-19 “kap” politikanin e njohur: Po luftoj dhe unë e gruaja

Namik Dokle, politikani i njohur shqiptar i së majtës, që në dekadën e fundit është fokusuar më shumë tek librat, siç ka rrëfyer shumë...

Ndahet nga jeta në moshë të re ILIR DASHI, ish-aktori, ish-biznesmeni, ish-politikani, prej më shumë se një viti jetonte në Afrikë

Kush e ka takuar njëherë në jetë, nuk ka pasur mundësi të mos mendojë se do të miqësohej shumë shpejt me Ilir Dashin, djalin...

Ndërron jetë kompozitori dhe politikani i njohur grek Mikis Theodorakis

Ka ndërruar jetë kompozitori dhe politikani i njohur grek, Mikis Theodorakis. Kompozitori u nda nga jeta në moshën 96-vjeçare. Mikis Theodorakis ka shkruar të gjitha...

Ndarja nga jeta e Kolë Berishës, Meta: Me hidhërim mora lajmin, urtësia e tij dhe veprimet e matura do të kujtohen gjithmonë

Presidenti Ilir Meta ka dërguar një mesazh ngushëllimi pas ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të Parlamentit të Kosovës, Kolë Berisha. Përmes një postimi në rrjetet...

“M’u lut që t’i ruaja privatësinë”, kirurgu plastik “u nxjerr bojën” politikanëve shqiptarë: Vijnë me të dashurat dhe bëjnë botoks

Tashmë jo vetëm gratë iu nënshtrohen ndërhyrjeve estetike, por kjo është kthyer në trend edhe për meshkujt.  Kirurgu plastik Panajot Papa ka folur sot për...

Çun Lajçi infektohet me COVID, ironia për politikanët: Po shpëtova do jetë më mirë për ju, s’do keni nevojë të më blini lule

Aktori i njohur Çun Lajçi është infektuar me koronavirus, ndërkohë që me anë të një shkrimi në rrjetet sociale ka ironizuar politikanët që kujtohen...

Ministri Klosi ‘shokon’ me DEKLARATËN: Nuk dua që djali im të bëhet politikan, ja ARSYEJA

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e sotme në emisionin 'Rudina' në Tv Klan. Teksa...

Modelja nxjerr në shitje virgjërinë, ia ble një politikan me shifrën marramendëse

Modelja e njohur nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada nxorri në shitje virgjqërinë nëpërmjet agjensisë "Cinderella". E reja mori shumë oferta dhe ndër...

Arbana Osmani e thotë TROÇ: Nuk do të bëjë kurrë të lumtur një politikan

“Dua të të bëj të lumtur” nga Arbana Osmani ka nisur ka nisur të ketë sugjerimet e dëshirat e veta lidhur me çfarë kanë...

Lajmet e fundit