Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

politika si ide

Valentina LESKAJ: Si më ftoi Fatos Nano në 2002 për të qenë pjesë e Kabinetit, isha nisur në Paris për një konferencë (DEBATET me...

Valentina Leskaj ka gati tre vjet që e ka lënë politikën, por hyrjen e saj në politikë, dhe në PS, e risjell përmes një...

Lajmet e fundit