Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

polirike

Berisha: Dështim i hidhur i Kosovës në Strasburg, i ndihmuar nga qëndrimi antishqiptar i Edi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka quajtur një dështim të hidhur dhe të pamerituar miratimin e rezolutës për Kosovën nga Këshilli Europian. Berisha bën përgjegjës...

Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka vizituar mëngjesin e sotëm Xhaminë e Dragostunjës në qytetin e Librazhdit. Lu ishte i shoqëruar nga deputeti socialist...

Lajmet e fundit