Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

policia

“Mbaje mend, këtu do jemi”, Lefter Maliqi publikon VIDEON: Oligarku Pëllumb Slillari blen vota në Kuçovë! Policia nis hetimet për “kanosje”

Lefter Maliqi, kandidat i koalicionit "Bashkë Fitojmë" për Bashkinë e Kuçovës, ka publikuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme një video ku...

Policia përgënjeshtron lajmin: Nuk ka asnjë arrestim për blerje votash në Dibër, gjatë kontrollit s’u konstatua asgjë e paligjshme

Policia e Dibrës ka reaguar me lajmin që qarkulloi në disa medie se tre punonjës të Bashkisë Dibër ishin arrestuar me akuzën për blerje...

Policia me plan masash për derbin e kryeqytetit, zona rreth stadiumit bllokohet 2 orë para ndeshjes Partizani – Tirana

Policia e Tiranës ka hartuar plan masash për garantimin e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve...

Tre izraelitët bllokohen në pyllin e Krujës, kërkojnë ndihmën e Policisë, pasi i la dhe makina (VIDEO)

Tre turistë izraelitë që ishin bllokuar në pyllin e fshatit Brret në Krujë, janë lokalizuar dhe ndihmuar nga shërbimet e Policisë. Makina me të...

Plagosja e 16-vjeçarit në Tepelenë, Policia jep detaje: U qëllua nga shoku aksidentalisht me armën e shërbimit të të atit

Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen që ndodhi ditën e sotme në Tepelenë ku një 16-vjeçar mbeti i plagosur. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet...

Kërcënoi me armë një person, shpallet në kërkim 29-vjeçari me precedent kriminal, në banesë i gjendet arsenal armësh dhe targa të Policisë

Një 29-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Matit pasi ka kërcënuar me armë një tjetër shtetas. Sipas njoftimit të unformave blu mësohet se...

“100 mijë lekë vota për Partinë e Lirisë”, arrestohet 52-vjeçari në Tiranë, jepte edhe 50 mijë për naftë

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 52-vjeçar si dhe ka proceduar në gjendje të lirë një tjetër shtetas pasi në bashkëpunim me...

“Bashkë Fitojmë” nxjerr fotot dhe thotë se simpatizantët janë qëlluar me qytën e armës, reagon Policia e Pukës: Shoqëron “mbështetësit” e PS

Koalicioni "Bashkë Fitojmë" ka bërë një denoncim të fortë mbrëmjen e sotme dhe pretendon katër simpatizantë të Degës së Pukës janë kërcënuar e dhunuar...

I dënuar më parë për vrasje, arrestohet 30-vjeçari në Lushnjë, ja çfarë i gjeti Policia (EMRI)

Policia e Lushnjës ka bërë kontrolle për kapjen e shtetasve që qarkullojnë me armë zjarri apo me sende të paligjshme. Sipas njoftimit të uniformave...

Kërcënoi mbështetësit e PS dhe qëlloi me armë në ajër, Policia e Pukës identifikon të riun nga Tirana dhe e shpall në kërkim

Një 26 vjeçar nga Tirana është shpallur në kërkim nga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë, pasi pak minuta pas mesnate ka qëlluar me...

Lajmet e fundit