Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

policia

Arrestohen dy persona në Elbasan, iu sekuestrohet drogë, 30 granata dhe 3,500 fishekë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Elbasan pas aksionit të koduar “Zaranika”, ku është sekuestruar një sasi e madhe droge dhe...

Shkel semaforin, shoferi-policit: Me rob, s’ka shanse mos më acaro mua (Video)

Ministria e Brendshme dhe Policia e Shtetit tashmë e kanë kthyer në praktikë pune publikimin e video të xhiruara nga kamerat e trupit të...

Policia bën bilancin, kapen 50 autorë për vjedhjen e energjisë elektrike

Gjatë kontrolleve të policisë për vjedhjen e energjisë elektrike, u evidentuan 50 raste me 50 autorë. 90 grupe të përbashkëta Polici-OSHEE, kanë dalë në...

Kabllogrami i SHBA: Agron Kuliçaj i korruptuar, i implikuar në vrasjen e 4 policëve nga Dritan Dajti

Në një kabllogram të ambasadës amerikane, ish-zv.drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçajn konsiderohet njeri i korruptuar dhe i implikuar në ngjarjen...

Blindohet Tirana për John Kerryn: Sa forca policore janë në gadishmëri, rrugët e bllokuara dhe vendet ku s’mund të parkoni

Në rastet e urgjencave apo raste të tjera të emergjencave që kërkohen nga qytetarë, shërbimet e Policisë Rrugore do të bëjnë shoqërimin e...

E gjobiti se po ecte mbi shpejtësinë e lejuar, shoferi-policit: Më thuaj emrin e eprorit tënd

Policia e Shtetit ka publikuar një tjetër video të një qytetari të gjobitur për shkak se udhëtonte mbi shpejtësinë e lejuar në rrugën e...

Tritol makinës së biznesmenit në Tiranë, arrestohen atentatorët

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të dyshuar si autorët e atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Nuredin Suli, më datë 9 shkurt pranë...

Të shtëna me armë pranë shtëpisë së prokurorit në Shkodër

Disa të shtëna me armë raportohet të jenë dëgjuar në qytetin e Shkodrës disa minuta më parë. Dyshohet se autorët kanë...

Arrestohet në Lezhë 32 vjeçari, i shpallur në kërkim nga Interpol Roma

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma  32 vjecari Joel  (Alfred) Nikolli banues në Zajmen, është në pranga nga policia e Lezhës gjatë...

Lajmet e fundit