Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

policia

Vendimi për Lufti Shabanin, Gjykata: Arrestimi i paligjshëm, por do qëndrojë në burg

Gjykata ka marrë vendimin për të dërguar në burg Lufti Shabanin, duke pasur edhe prova për ta mbajtur atë në qeli. Përveç Shabanit, Gjykata...

Gruaja del në rrugë me një kokë fëmije në dorë dhe bërtet: “Allahu akbar” (VIDEO)

Një video shokuese tregon një grua e veshur me të zeza, jashtë një stacioni metroje në Moskë duke mbajtur një kokë fëmije në dore...

50-vjeçari kryente mardhënje seksuale me të mitur, vritet nga shoku i tij: Vrava një pedofil

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamzë ku një endacak 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ai është vrarë nga...

Arrestohet 26 vjeçari në Tiranë, ishte shpallur në kërkim nga policia

Specialistët e Seksionit të Krimeve në Komisariatin nr. 4 në Tiranë kanë ndaluar shtetasin e shpallur në kërkim Arqil (Argil) Xhepa, 26 vjeç, banues...

Ishte në kërkim për disa vepra penale, 25 vjeçari ndalohet në kufi

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili ishte shpallur më herët në kërkim Burime nga policia sqarojnë se kanë arritur të vënë në pranga...

Vrasje në Institut, arrestohet menjëherë autori

Policia bën me dije se vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Kush është Orest Malushi, kryetari i PS që qëlloi me armë militantin e PD

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e së premtes ku Drejtori i Ujësjellësit të Ersekës, njëkohësisht, kryetar i PS në këtë qytet, Ores Malushi...

E mashtruan dhe i vodhën 500 euro e sende prej floriri, arrestohen 2 femra në Kukës

Dy femra dhe një burrë janë arrestuar nga policia e Kukësit. Ata kanë mashtruar të moshuarën R.M, 61 vjeçe dhe i kanë marrë 500...

Nuk deklaroi mallin e plotë dhe tregtimin e tij, arrestohet 25 vjeçari

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar pasi ai nuk ka deklaruar mallin e plotë dhe tregtimin e mallrave “Marke”. Pas hetimit që është bërë në...

Lajmet e fundit