Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

policia

“Do t’ju publikoj fotot dhe videot intime” , 27-vjeçari në Mallakastër shantazhon dy adoleshentet (EMRI)

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi shantazhonte dy adoleshente për t' i dhënë para, që të mos iu publikonte foto dhe video personale. Sipas...

20 mijë euro për informacion, Policia kthehet në “Don Bosko” dhe zbardh dinamiken e ngjarjes! Shpallet në kërkim Fatjon Murati

Një shumë prej 20 mijë eurosh është vënë në dispozicion nga Policia e Tiranës për këdo që ka informacion për autorët e ngjarjes së...

‘Kasapanë’ brenda lokalit të Fatjon Muratit, Policia njoftim zyrtar: Një e vdekur dhe 5 të plagosur, mes tyre një fëmijë (EMRAT)

Policia e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Don Boskos pranë...

Aksidentet tragjike në vend, Rrumbullaku jep urdhër për shtimin e forcave efektive në rrugë, 53 patenta të hequra në 12 orët e fundit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhmet Rrumbullaku ka urdhëruar shtimin e masave dhe kontrolleve në rrugë, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore. Bëhet...

Përplasi për vdekje 39 vjeçarin dhe u largua, Policia gjen shoferin dhe e arreston (EMRI)

Ilia Vreto, shoferi i mjetit që përplasi këmbësorin mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor "Korçë-Pogradec" është identifikuar dhe arrestuar nga Policia. 49 vjeçari u...

22 apartamente, toka e makina, sekuestrohen pasuritë e vlonjatit të arrestuar në Bruksel: Akuzohet për trafik ndërkombëtar droge (EMRI)

Njëzet e dy pasuri në pronësi të vlonjatit Eridan Guerrero janë sekuestruar nga Policia e Shtetit, si rezultat i punës së mirëkoordinuar informative dhe...

Aksident i rëndë me 6 të plagosur te “5 Maji”, dy makina përplasen “kokë më kokë”

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqëzimin e rrugës “5 Maji” në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete, një Mercedes...

Në monitorimin e OSCE, nis trajnimi i Policisë për zgjedhjet vendore të 14 majit

Në ambientet e Akademisë së Sigurisë, filloi sot cikli i trajnimeve me objekt përmbushjen e plotë dhe efektive të detyrave funksionale të punonjësve të...

Rrahu vëllain dhe i dëmtoi mjetin, Policia e Tiranës me “grusht të hekurt”, arrestohen 18 persona për vepra të ndryshme penale

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 18 persona për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se 18 shtetasit janë arrestuar,...

E PAZAKONTË në Bulqizë, 21-vjeçari futet me makinë në oborrin e shkollës

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte pa leje drejtimi si dhe nuk iu bind urdhërit të efektivit. Sipas njoftimit të uniformave...

Lajmet e fundit