Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

policia

FOTO/ E mashtroi dhe tentoi të përdhunojë të miturën, ky është efektivi i policisë Kol Kola që u arrestua në Lezhë

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ku u nhjoftua se efektivi i...

Policia: Arrestohet Astrit Patozi, e përdorte serën për kultivim kanabisi

Astrit Patozi, 50 vjeç është arrestuar nga Policia e Fierit pasi nga kontrolli në serën e tij, janë gjetur të kultivuara bimë narkotike të...

Policia në të gjithë vendin merr sot dozën e dytë të vaksinës anti-Covid

Punonjësit e Policisë së Shtetit kani nisur sot të marrin dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit. Punonjësit e Policisë janë kategoria më e riskuar,...

Plagosja e pronarit të fasonerisë, Policia jep detaje: Shkoi vetë në spital për ndihmë mjekësore. Janë sekuestruar kamerat sepse…

Policia ka lëshuar njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e sotme në Fushë-Krujë. Pas një konflikti të çastit 61-vjeçari Arben Dedja është qëlluar dhe plagosur...

VIDEO/ Me shpejtësi “skëterrë” dhe qindra parakalime të gabuara, Policia ndëshkon rebelët e rrugës: 6 në pranga, të tjerët mbesin pa leje drejtimi

Policia e Shtetit ka intensifikuar kontrollet në rang vendi me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë 24 orëve të fundit janë konstatuar shumë shkelje...

Me kamion dhe eksavator për të mbushur detin me inerte, arrestohen dy sarandiotët që donin të ndërtonin mol për sezonin e verës (VIDEO)

Dy persona janë arrestuar nga Polciai e Vlorës pasi në mënyrë të jashtëligjshme kanë mbushur një pjesë ujore në bregun e detit për të...

Plas sherri mes sirianëve te rruga e Kavajës, i riu “masakron” me sende të forta dhe bën për spital një 18-vjeçar

Një sherr mes dy shtetasve sirianë ka ndodhur ditën e sotme tek rruga e Kavajës në Tiranë. Sipas njoftimit paraprak mësohet se shtetasi me...

Alarm për bombë, Policia s’u beson syve kur hap shishen plastike, brenda kishte lodër sek*i

Një alarm për bombë rezultoi i rremë në Gjermani, pasi policia zbuloi se objekti që dukej si granatë, në fakt nuk ishte gjë tjetër...

I shpallur në kërkim nga Turqia dhe Interpol-i francez, policia shqiptare aksione ‘blic’ për kapjen e biznesmenit që mashtron me Bitcoin; ka përfituar 2...

Policia e Shtetit është vënë në kërkim të biznesmenit turk Faruk Ozer, i cili akuzohet për mashtrime të rënda në vlera të madha parash,...

Sherri te qendra e numërimit te “1 Maji”, Policia: Kishte konflikt mes vëzhguesve dhe numëruesit, 8 persona janë shoqëruar

8 persona janë shoqëruar nga Policia e Tiranës për sherrin e ndodhur te një qendër numërimi votash te shkolla “1 Maj”. Sipas Bluve të...

Lajmet e fundit