Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

policia vlore

E rëndë në Vlorë / 31-vjeçari godet me thikë ish-bashkëshorten, i rrëmben celularin dhe paratë

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në qytetin e Vlorës, ku një 31-vjeçar ka qëlluar me thikë ish-bashkëshorten e tij. Sipas policisë...

Qëlloi autorët pasi i vranë shokun, arrestohet në Vlorë Sali Zeneli

Policia e Vlorës ka arrestuar Sali Zenelin, i dënuar për vrasje të mbetur në tentativë. Zeneli është arrestuar gjatë operacionit të befasishëm të policisë, të...

Mbollën hashash në Mifol, dy të arrestuar dhe një në kërkim nga Policia e Vlorës, sekuestrohen 13 kg drogë

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës dhe një tjetër është shpallur ën kërkim, pas një hetimi proaktiv disamujor nën drejtimin...

“Jackpot” në Vlorë, policia arreston tre persona që vendosnin baste sportive në lokal (Emrat)

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, gjatë një operacioni për goditjen e basteve...

Efektivi bën manovra me xhet-ski? Reagon Policia: Keqardhje për postime të tilla, video e qershorit kur bëheshin prova për gjendjen e mjetit

Policia Kufitare e Vlorës ka reaguar pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku dallohej një efektiv i policisë teksa kryente manovra me...

Nuk i hapi rrugën zjarrfikëses në Radhimë/ E pëson keq vlonjati, 400 mijë lekë gjobë dhe “humb” patentën për 2 vite

Një 25 vjeçar është ndëshkuar nga Policia e Vlorës,  pasi ditën e djeshme i pengoi rrugën zjarrfikëses e cila po shkonte në vendin e...

Ndërtime pa leje dhe lokale pa licencë, procedohen 6 persona në Vlorë e Sarandë (Detaje)

Policia e Vlorës ka proceduar penalisht gjashtë persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të uniformave blu bëhet me dije se...

E rëndë në Vlorë, familjarët gjejnë në banesë trupin e dekompozuar të 62 vjeçarit, dyshimet e para të policisë

Një 62 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij nga familjarët në qytetin e Vlorës. Bëhet me dije se 62 vjeçari G.D...

Operacion “blic” për kapjen e personave në kërkim, 4 të arrestuar në Vlorë, policia iu gjen armë pa leje

Policia e Vlorës ka kryer disa aksione të befasishme në lagjen “Partizani”. Operacioni ka nisur gjatë mbrëmjes së sotme, me qëllim arrestimin e personave...

I sapo inaguruar, policia postblloqe në Bypassin e Vlorës, ndëshkon dhjetëra shoferë për shpejtësi tej normave (VIDEO)

Janë kryer kontrolle intensive nga Policia Rrugore e Vlorës, në bashkëpunim me Njësinë Operacionale të Policisë Rrugore, për monitorimin e qarkullimit të automjeteve në...

Lajmet e fundit