Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

policia tirane

Persona në kërkim, të kapur me drogë dhe grabitje, 3 të arrestuar nga Policia në Tiranë, punohet për ndalimin e të tjerëve

Tre persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit nga Policia e Tiranës, për vepra të ndryshme penale, ndërsa në kërkim janë dhe persona...

Shpërthen në flakë makina te “Sheshi Shqiponja” (VIDEO)

Një veturë është shkrumbuar plotësisht mbrëmjen e sotme te “Sheshi Shqiponja” në Tiranë. Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta ndërsa...

Përplasja te ‘Petro Nini’: Shkarkohet drejtori i Policisë Tiranë, ja kush e zëvendëson

Shkarkohet drejtori i Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj. Ministri i Brendshëm kritikon uniformat blu pas përplasjes me banorët te “Petro Nini”. ...

Policia në kërkim të kapsollave, vijojnë kontrollet në Tiranë

Polica e Tiranës ka vijuar sërish me kontrollet nëpër bizneset produkte piroteknike që dyshohet se kanë në përbërje lëndë shpërthyese me rrezikshmëri për shëndetin...

Zhduken dy vajza 13-vjeçare në Tiranë, policia nis kërkimet

Dy vajza të mitura kanë humbur prej ditës së djeshme në Tiranë. Kanë qenë familjarët ata të cilët të shqetësuar kanë...

Kontrollet e policisë, dy shoferë autobusi kapen të DEHUR

Policia e Tiranës ka kryer kontrolle mëngjesin e sotëm në disa akse rrugore për të ndëshkuar shkelësit e rregullave të qarkullimit. ...

Zhduket 15-vjeçarja në Tiranë

Një minorene është zhdukur prej dy muajsh ndërsa e ëma e saj ka kryer kallëzim në polici. 15-vjeçarja me inicialet A.U...

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare kontrabandë, 2 në pranga, 32-vjeçarja në kërkim (EMRAT)

Mbi 4 mijë paketa cigare kontrabandë janë sekuestruar pas një hetimi nga Krimi Ekonomik në Tiranë, 2 persona kanë rënë në pranga dhe një...

Plagosje me armë zjarri në Tiranë, 28-vjeçari qëllohet me katër plumba (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë natës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 në rrethana ende të...

Zhduket në mënyrë të mistershme adoleshentja në Tiranë

Një adoleshente në Tiranë ka humbur kontaktet me familjarët prej ditës së djeshme. Bëhet fjalë për adoleshenten me inicialet E.H, 14-vjeçe,...

Lajmet e fundit