Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

policia spanjolle

Krerët e Policisë spanjolle mbërrijnë në Tiranë: 7 shqiptarë gati të ekstradohen, akuzohen për drogë dhe grup kriminal

Policia shqiptare dhe homologët në Spanjë kanë zhvilluar ditët e fundit disa operacione të rëndësishme, ku janë arrestuar shtatë persona të cilët do të...

EMRI/ Drejtonte shtëpitë e barit në Spanjë, ky është “bossi” i klanit shqiptar të drogës

Dy ditë më parë rreth 1 ton drogë dhe  25.000 bimë marihuanë u sekuestruan gjatë gjatë 51 kontrolleve të kryera në Tarragona, Barcelonë, Girona...

U fshehën mes paletave për të kaluar kufirin, arrestohen 4 shqiptarët (FOTO)

Arrestohen katër shqiptarë të cilët tentuan të shkojnë ilegalisht në Irlandë. Zyrtarët e Gardës Civile Spanjolle i gjetën shqiptarët të fshehur...

Arrestohen tre shqiptarë në Majorka të Spanjës

Policia e qytetit të Palmës në Majorka të Spanjës ka arrestuar dy shtetas shqiptarë të cilët akuzohen për trafik të shtetasve të huaj me...


Lajmet e fundit