Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

policia sarande

Ndalohet pronari i “Orange” Spiro Iljadhi, iu kundërpërgjigj me pistoletë vëllezërve nga Tepelena që ia bënë lokalin shoshë me kallashnikov

Policia e Sarandës ka ndaluar në spital shtetasin Spiro Iljadhi, pronarin e “Club Orange” i cili mbeti i plagosur, pasi tre persona i hynë...

Dhunonte vëllain 54-vjeçar, policia lëshon urdhër mbrojtje

Policia në Sarandë ka lëshuar urdhër mbrojtje për një 54-vjeçar që dhunohej nga vëllai i tij. Personi, banues në Ksamil ka...

Kapet turisti italian me 383 kg drogë në Sarandë

Një shtetas italian është arrestuar ditën e sotme në hyrje të qytetit të Sarandës, pasi i janë gjetur rreth 400 kilogram kanabis. ...

Kapet në Sarandë polaku i shpallur në kërkim ndërkombëtar, ja për se është dënuar

Një shtetas nga Polonia është arrestuar në Sarandë pasi ndaj tij ishte lëshuar urdhër arresti ndërkombëtar për veprën penale të mashtrimit në shtetin e...

Arrestohet hajduti serial i makinave, vetëm në Tiranë ka vjedhur 110

Policia e Sarandës ka arrestuar një 44-vjeçar të dyshuar për vjedhjen e një sërë automjetesh në këtë qytet, në Vlorë, Durrës dhe Tiranë. ...

Dhunoi nënën e tij pasi theu urdhrin e gjykatës, arrestohet i riu

Një 29 vjeçar nga Saranda është arrestuar pasi ka thyer urdhrin e gjykatës duke dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij. ...

E pazakontë: Sali Berisha denoncon vjedhjen e celularit

Ish kryeministri Sali Berisha, vijon të denoncojë përmes qytetarëve dixhitalë raste të ndryshme të shqetësimeve që ata kanë, madje shpesh edhe skandale të përmasave...

Arrestohet në kufi 23-vjeçari i dënuar me burg (EMRI)

Policia e Sarandës ka bërë të mundur arrestimin e 23 vjeçarit nga Shkodra, Dionis Qosaj, i cili ishte shpallur në kërkim.  Policia bën...

Pranga dy grekëve në Sarandë, kaluan ilegalisht kufirin

Policia kufitare ka ndaluar dy shtetas grekë, pasi kaluan ilegalisht me një mjet lundrues skaf në ujërat tona territoriale. Dy personat...

Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Një person i ka vënë flakën vetes pasi është spërkatur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lagjen 4 të...

Lajmet e fundit