Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

policia rrugore

Polici: Fryji dhe ik. Shoferi: Dale pak o burrë, ç’a bëhet këtu o vëlla. Arrestohet (Video)

Policia e Fierit ka arrestuar një shofer në pasi kundërshtoi “uniformat blu” në realizimin e testit të alkoolit. Pasi ka refuzuar të kryejë testin...

Vetëm këtë fundjavë në Tiranë/ Policia rrugore arreston 6 shoferë, heq 50 patenta, merr masa për dhjetra të tjerë

Në vetëm një fundjavë  shërbimet e Policisë  Rrugore Tiranë në të gjitha rrugët kryesore dhe dytësore të qytetit Tiranë duke përdorur Dragerat dhe Radarin.kanë...

U përplas nga shoferi i dehur, ndërron jetë efektivi i Policisë Rrugore

Dy ditë pasi u përplas nga një person që ngiste automjetin në gjendje të dehur, efektivi i policisë rrugore, Dritan Mjeshtri, ka ndërruar jetë...

Goditi policin rrugor, pranga 27 vjeçarit në Tiranë

Sot në Bulevardin "Gjergj Fishta" në Tiranë, është goditur punonjësi i Policisë Rrugore, G. B., nga shtetasi Emiliano Mrishaj, 27 vjeç, banues në Shkodër....

Tiranë/ Nga mbrëmë-sot, policia prangos 5 shoferë, heq 34 patenta

Kontrolle të rrepta gjatë natës së mbrëmshme dhe ditës së sotme nga ana e policisë rrugore në të  gjitha rrugët kryesore dhe dytësore të...

Aksioni i policisë, u hiqet patenta 28 personave për konsumim alkooli dhe tejkalim shpejtësie

Në kuadër të parandalimit të aksidenteve dhe ndëshkimin e shkelësve të Kodit Rrugor, gjatë mbrëmjes dhe orëve të para të mëngjesit të së dielës,...

Tentoi të korruptojë policin rrugor, arrestohet 34 vjecari nga Lushnja

Gjatë një kontrolli të policisë rrugore, një shtetas nga Lushnja është kapur duke drejtuar në efektin e alkoolit automjetin e tij. Shoferi i automjetit,...

Lajmet e fundit