Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

policia ne kavaje

Policia operacion “blic” në mes të Kavajës, ndalohet një Prokuror dhe shoferi i tij, i bastiset dhe shtëpia (EMRAT)

Një prokuror dhe shoferi i tij janë ndaluar nga Policia në Kavajë. Mësohet se ka qenë një operacion blic, si pjesë e të cilit...

Lajmet e fundit