Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

policia kriminale

Policia Kriminale del në rrugët e Tiranës, kontrolle të befasishme për persona të armatosur dhe në kërkim (FOTO)

Efektivë të Policisë së Shtetit kanë nisur mbrëmjen e sotme kontrolle të befasishme në rrugët e Tiranës. Në terren kanë dalë Forcat e Posaçme...

Policia Kriminale kontrolle të befasishme në rrugët e Elbasanit (FOTO)

Kapja e personave që lëvizin me armë zjarri dhe rritja e parametrave të sigurisë publike ka nxjerr në rrugë strukturat e Policisë së Elbasanit....

Policia Kriminale njoftim zyrtar për autorin e dyshuar të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës: Është Arlen Hasanaj

Policia e Durrësit ka dhënë sot njoftim zyrtar për arrestimin e personit që akuzohet si autor i vendosjes së një sasie tritoli në derën...

U arrestuan me bujë për “fermat e kriptomonedhave”, Gjykata e Durrësit liron tre sipërmarrësit e prangosur në Shijak (EMRAT)

Tre personat e arrestuar me bujë nga Policia Kriminale tre ditë më parë, për dy "ferma kriptomonedhash" në zonën e Shijakut, janë lënë të...

Operacion i madh i Policisë Kriminale në Shijak, goditen dy “ferma kriptovalutash” me vlerë 1 milion euro, sekuestrohen qindra pajisje (VIDEO)

Dy "ferma" për prodhimin e kriptovalutave janë goditur nga Policia Kriminale në zonën e Shijakut. Janë arrestuar 3 persona dhe janë shpallur në kërkim...

Sekuestrohen 119 kg kokainë në Vaqarr, Policia ndalon pronarin e firmës dhe dy shoferët: Në Itali mungonin arkat me banane, kamioni u ndalua dhe...

119 kg kokainë janë sekuestruar nga Policia e Tiranës në Vaqarr. Mësohet se Policia Kriminale kishin marrë informacion se persona ende të paidentifikuar kanë...

Policia Kriminale zbardh operacionin në “Call Center”: Kemi arrestuar pronarin e “RG Kapital” dhe 35 operatorë “forex”, janë mashtruar 2 milionë shtetas të huaj

Rafael Genish, pronar i kompanisë izraelite të call centerave "RG Kapital", është arrestuar nga Policia e Tiranës në kushtet e flagrancës, në kuadër të...

Policia Kriminale u prish tregtinë 3 të rinjve nga Tirana, 30 vjeçari priste në Vishnje dy shokët me “Smartin” plot me mitraloz, automatikë e...

Tre të rinjë kanë rënë në prangat e Policisë Kriminale në Tiranë, pasi janë kapur duke bërë tregti armësh zjarri. Bazuar në informacionet operative...

Drejtuesit e Policisë Shqiptare presin në takim drejtuesen e SEESAC, diskutohet për rritjen e kapaciteteve në luftën kundër trafikut të armëve

Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin, Eduart Merkaj, kanë pritur ditën e sotme në një takim...

Xhafaj tregon ambiciet: Policia Kriminale do ndryshojë, 10 milion euro për…

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj tregon planet e tij për të ardhmen lidhur me Policinë e Shtetit. Xhafaj, i ftuar në...

Lajmet e fundit