Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

policia kavaje

Shtëpia plot me drogë, arrestohet 61 vjeçari në Kavajë, Policia gjen hashashin të ndarë në qese

Një 61 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Kavajës, pasi në shtëpinë e tij janë kapur 4.4 kg drogë. Uniformat blu kanë...

Vrasje me armë zjarri në Kavajë

Të shtëna me armë pasditen e sotme në Kavajë. Raportohet për një person të vdekur si pasojë e të shtënave me...

Përplasi për vdekje 27-vjeçarin, si e zbuloi policia shoferin tre ditë më pas (Foto)

Policia e Kavajës ka identifikuar dhe arrestuar autorin e aksidentit me pasojë vdekjen në qendër të Kavajës, tre ditë më parë. ...

Lajmet e fundit