Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

policia greke

Policia greke gjen dhe asgjëson parcelat e shqiptarëve me kanabis, arrestohen dy persona

Këtë herë parcelat me kanabis nuk janë zbuluar në Shqipëri, as në kufi me Greqinë, por tërësisht brenda shtetit helen. Policia greke...

Arrestohet në Athinë shqiptari me 16 objekte antike

Një 46 vjeçar shqiptar ëshët arrestuar ditën e sotme në Athinë pas dyshimeve se po planifikonte të shistenë tregun e zi disa objekte antike....

Lajmet e fundit