Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

policia greke

Pranga tre shqiptarëve në Greqi, ja për se akuzohen

Tre shqiptarë janë kapur në flagrancë në Kavala të Greqisë në përpjekje për të trafikuar drogë. Sipas policisë helene ata akuzohen...

Terrorizuan qytetin dhe alarmuan policinë, arrestohen TRE shqiptarë në Greqi

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme. ...

Iu kapën 30.7 kg kanabis në çantat e udhëtimit, arrestohet shqiptari

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar për trafik të lëndëve narkotike. Kapja e 33-vjeçarit u bë në afërsi të Kozanit. Në mjetin...

Bënin deri 12 mijë euro në ditë, pranga 8 shqiptarëve për shfrytëzim prostitucioni

Tetë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, si pjesë e një rrjeti të shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas raportimeve, shqiptarët...

Përdhunoi për 12 orë rresht 46 vjeçaren greke, arrestohet shqiptari

Policia greke ka vënë në pranga ditën e djeshme një 25 vjeçar shqiptar për një ngjarje të rëndë të ndodhur rreth një vit më...

Aksion antidrogë: Arrestohen 3 shqiptarë, kapen me 156 kg marijuanë

Policia greke vijon aksionin antikanabis, duke arrestuar në Kostur 3 shqiptarë të cilët tentuan të kalonin kufirin e gjelbër me 156 kg marijuanë. ...

LAJM I FUNDIT/ Kapet një nga shqiptarët e arratisur në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi

Një nga shqiptarët që u arratis ditën e sotme nga paraburgimi ku po vuante dënimin në një burg në Greqi është arrestuar nga policia...

Drogë dhe armë në makinë, policia greke arreston babë e bir nga Shqipëria

Në burrë dhe djali i tij janë arrestuar nga policia greke gjatë një aksioni në zonën e Janinës. Babë e bir...

“Luftë” në mes të detit, ndalohet me helikopter dhe snajper gomonia me drogë nga Shqipëria

Policia greke dhe seksioni i ruajtjes së kufirit kanë përmbyllur mbrëmjen e sotme një mega-operacion antidrogë. Mësohet se është ndaluar një...

Shkatërrohet banda e xhepistëve shqiptarë në Greqi, lider një femër

Autoritet greke kanë shkatërruar një bandë xhepistësh shqiptarë në Athinë, të specializuar në vjedhjen e portofolëve, telefonave dhe sendeve të tjera me vlerë. ...

Lajmet e fundit