Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

policia greke

Rrëfimi tronditës i Artan Hoxhës: Në Greqi më dhunuan me shkopinj druri në polici. U gjakosa në fytyrë

Gazetari Artan Hoxha rrëfeu një histori të dhimbshme në lidhje me të kaluarën e tij si emigrant në Greqi. Hoxha u...

Rrahu policët grekë, arrestohet 31-vjeçari shqiptar

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar pasi ka dhunuar disa efektivë të policisë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Volos një...

U kapën me 125 kg drogë në Greqi, kush janë 7 të rinjtë shqiptarë nga 6 qytete (Foto)

Të arrestuar të tjerë janë: Ilia Myrtaj, 22-vjeç, lindur në Fier, Xhuljano Haruni, 24-vjeç, lindur në Sarandë, Klaudio Pepa, 24-vjeç, lindur në Lushnje,...

Vodhën shtëpinë e këngëtarit të njohur grek, arrestohen 2 shqiptarë

Policia greke ka arrestuar 2 shqiptarë pasi akuzohen për një sërë vjedhjesh nëpër banesa. Bëhet e ditur se mes banesave të...

Drogë në makinë, arrestohen dy çifte, njëri shqiptar dhe tjetri grek

Dy çifte, njëri shqiptar dhe tjetri grek janë vënë në pranga nga policia greke. Policia greke ka zhvilluar dy operacione në...

Shisnin foshnja të porsalindura, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve

Një rrjet trafikantësh është shkatërruar nga policia greke pasi shisnin foshnja të porsalindura. Ky rrjet drejtohej nga një 39-vjeçar bullgar i...

Shkatërrohet rrjeti i trafikut të drogës në Greqi, 3 shqiptarë kapen me 4 kg kokainë

Tre shqiptarë dhe tre grekë janë vënë në pranga nga policia helene në një aksion për goditjen e një grupi që trafikonte drogë në...

Vidhte biçikleta në Janinë, arrestohet shqiptari

Një 25-vjeçar shqiptar është arrestuar për vjedhje nga policia greke. Sipas mediave helene, shqiptari kishte vjedhur brenda një muaji plot 5...

Pranga tre shqiptarëve në Greqi, ja për se akuzohen

Tre shqiptarë janë kapur në flagrancë në Kavala të Greqisë në përpjekje për të trafikuar drogë. Sipas policisë helene ata akuzohen...

Terrorizuan qytetin dhe alarmuan policinë, arrestohen TRE shqiptarë në Greqi

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme. ...

Lajmet e fundit