Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

policia greke

Shkatërrohet RRJETI i trafikut të drogës: Në pranga 10 shqiptarë, gjendet arma e VRASJES së biznesmenit grek…(DETAJE)

Autoritetet në Greqi kanë goditur një rrjet të strukturuar të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë edhe shtetas...

Arrestohet 64- vjeçari grek, mori peng dhe përdhunoi të miturin shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias.  Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian...

Policia greke i vrau djalin, rrënqeth nëna e 39-vjeçarit: Mos e qani

Familja e 39-vjeçarit Altin Mulla, i cili u vra nga policia greke pas shkëmbimit të zjarrit në kufirin grek-shqiptar ka hapur dyert e mortit....

Vrasja e 39-vjeçarit shqiptar, reagon zyrtarisht policia greke: Si ndodhi ngjarja (DETAJE)

Policia greke reagon zyrtarisht për vrasjen e shqiptarit në Janinë. Policia bën me dije se 39-vjeçari shqiptar u vra gjatë shkëmbimit të zjarrit me...

Policia greke vret një shqiptar pranë Janinës

Policia greke ka ekzekutuar një shtetas shqiptar pranë kufirit me Shqipërinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin...

Rrëfimi tronditës i Artan Hoxhës: Në Greqi më dhunuan me shkopinj druri në polici. U gjakosa në fytyrë

Gazetari Artan Hoxha rrëfeu një histori të dhimbshme në lidhje me të kaluarën e tij si emigrant në Greqi. Hoxha u...

Rrahu policët grekë, arrestohet 31-vjeçari shqiptar

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar pasi ka dhunuar disa efektivë të policisë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Volos një...

U kapën me 125 kg drogë në Greqi, kush janë 7 të rinjtë shqiptarë nga 6 qytete (Foto)

Të arrestuar të tjerë janë: Ilia Myrtaj, 22-vjeç, lindur në Fier, Xhuljano Haruni, 24-vjeç, lindur në Sarandë, Klaudio Pepa, 24-vjeç, lindur në Lushnje,...

Vodhën shtëpinë e këngëtarit të njohur grek, arrestohen 2 shqiptarë

Policia greke ka arrestuar 2 shqiptarë pasi akuzohen për një sërë vjedhjesh nëpër banesa. Bëhet e ditur se mes banesave të...

Lajmet e fundit