Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

policia e vlores

Tentoi të arratisej nga port i Vlorës, arrestohet 34-vjeçarin që listonte disa vepra penale (EMRI)

Polica e Kufirit në qytetin e Vlorës, ka arrestuar ditën e sotme një person të shpallura në kërkim për disa vepra penale. ...

Tragjedi në Vlorë, mbytet 15 vjeçari te “Uji i Ftohtë” (IDENTITETI)

Mbytet një 15 vjeçar te Uji i Ftohtë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm pranë shkollës së Marinës....

Policia e Vlorës arreston 2 persona të shpallur në kërkim

Policia Kufitare e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme dy persona të shpallur në kërkim. Rasti i parë është shënuar në...

Ndërtonin pa leje, procedohen 5 fqinjët

Policia e Vlorës, në kuadër të planit të masave për parandalimin e veprave të ndryshme penale, ka ushtruar disa kontrolle në fshatrat Fitore dhe...

Pasi i rrahën, nuk i kallëzojnë në polici, 2 vlonjatët përfundojnë vetë në burg

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona të cilët janë goditur dhe kanosur për motive ende të paqarta nga 4 të tjerë. ...

Mbante pistoletë “TT” në dhomën e hoteli, policia i hyn për kontroll dhe e arreston

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35 vjeçar pasi gjatë kontrollit të ushtruar në dhomën e një hoteli ku banon (rezident) Orikum, shërbimet e...

“Konvikti 2”, finalizohet operacioni: Ja kush është shpërndarësi i drogës së studentëve

Policia finalizon operacionin anti-drogë, të koduar Konvikti 2. Vihet në pranga nga Policia shpërndarësi i lëndës narkotike shtetasi:Ardian Velaj, 25 vjeç, banues në Vlorë....

Lajmet e fundit