Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

policia e vlores

Ja kush është i arratisuri nga Gjykata e Vlorës, policia kërkon ndihmë nga qytetarët, jep DETAJE, kishte veshur…

Pas arratisjes së Mikel Kasës nga Gjykata, ka reaguar policia e Vlorës. Sipas Policisë nuk është kërkuar ndihmë nga policia e...

Arrestohen dy shokët vlonjatë, njëri ‘tapë’ mbi Audi, tjetri kundërshton policinë (EMRAT)

Drejton mjetin nën efektin e pijeve alkoolike si dhe kundërshton punonjësit e policisë së bashku me shokun pasagjer, arrestohen nga Policia. Specialistët...

Arrestohet në Vlorë i kërkuari ndërkombëtarisht, pjesë e organizatës së prostitucionit

Ndalohet në Vlorë një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale ''Pjesmarrje në organizatë kriminale për qëllim shfrytëzim prostitucioni''! Specialistët e Seksionit...

Një familje në Llogara gjen 115 MIJË EURO, s’do e besoni çfarë bën me to (VIDEO)

Një familje turistësh shqiptar në Llogara, gjen një sasi prej 115 mijë Euro dhe i dorëzon në Polici duke lënë edhe vetë policinë e...

Ngjarje si nëpër filma në mes të Vlorës, 28 vjeçari “tapë” rreh keq një burrë dhe i hipën makinës. Ç’ndodhi më pas

Ushtron dhunë fizike  në gjendje të dehur , për motive të dobta ndaj  një shtetasi,  duke e lënë të dëmtuar dhe largohet duke drejtuar...

Ndërhynë për të shuar sherrin, vlonjati përfundon në burg bashkë me kunatin (EMRAT)

Një sherr në familja ka përfunduar me dy të arrestuar, njëri prej të cilëve i plagosur rëndë në qytetin e Vlorës. ...

Vlorë, sekuestrohen 700 kile drogë në Akërni, e ndarë në 28 pako gati për trafikim

Pas një aksioni nga Policia Detare dhe Policia e Vlorës, në Akërni janë sekuestruar 700 kile lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa. ...

I vënë flakën “Audit”, ishte në pronësi të biznesmenit vlonjat (DETAJE)

Djegin automjetin tip “Audi” në pronësi të një biznesmeni vlonjat. Policia bën me dije se më datë 17.08.2017 rreth orës...

Skenë terrori në Vlorë, dy persona hyjnë në shtëpi, qëllojnë me armë dhe rrahin gruan e divorcuar (ARSYEJA SHOKUESE)

Skenë terrori një Vlorë-Policia arreston  një shtetas, i cili dyshohet se në bashkëpunim me një shtetas tjetër, pasi  kanë hyrë në  një banesë, kanë...

Vlonjati e thërret në takim për ta “sqaruar” por kishte planifikuar ta vriste, policia ndal gjithçka në sekondat e fundit

Policia parandalon një ngjarje të rëndë kriminale. Ndalohet 23 vjeçari i cili kishte përgatitur kushtet e nevojshme për të kryer një vrasje në Vlorë....

Lajmet e fundit