Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

policia e vlores

Kishin hapur lokalet për kafe por brenda mbanin lojëra fati, procedohen dy të rinjtë vlonjatë, sekuestrohen 20 makineta

Dy të rinjë nga Vlora janë arrestuar nga Policia pasi gjatë kontrollit në lokalet e tyre, janë sekuestruar 20 makineta për lojëra fati, të...

“Ka të plagosur në Borsh”, policia sqaron: 34-vjeçari humbi ekuilibrin dhe ra mbi xhamin e lokalit

Policia e Vlorës sqaron ngjarjen e ndodhur sot në mbrëmje në Borsh të Sarandës. Në fillim në media u raportua për të shtëna me...

‘Fshesë’ në Policinë e Vlorës, pezullohen disa SHEFA dhe INSPEKTORË ZONASH

"Fshesë"  në Policinë e Vlorës.  Mësohet se 6 oficerë policie janë pezulluar nga detyra, ndërsa 16 të tjerë kanë marrë vërejtje....

NGJARJE E RËNDË/ Vetëvaret RECEPSIONISTI i kompleksit turistik në Llogara (DETAJET E PARA)

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Policia e Vlorës. Mëngjesin e sotëm, në fshatin turistik të Llogarasë dyshohet se është vetëvarur...

Vlorë/ Arrestohen 4 persona për vepra penale të ndryshme

Policia e Vlorës ka arrestuar katër persona për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se është arrestuar K.K., 30 vjeç...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet trafikanti vlonjat  (DETAJE)

Arrestohet trafikanti vlonjat i shpallur në kërkim.   Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve ka bërë ndalimin e shtetasit në...

Gruaja nga Vlora i ankohet avokatit: Ish-burri më ka marrë pa leje fëmijët, s’mu regjistrua kallëzimi! Reagon policia

Një grua nga Vlora me inicialet M.Sh., i ka thënë avokatit të saj se Policia e Vlorës nuk i ka regjistruar kallëzimin ndaj ish-bashkëshortit...

Ja kush është i arratisuri nga Gjykata e Vlorës, policia kërkon ndihmë nga qytetarët, jep DETAJE, kishte veshur…

Pas arratisjes së Mikel Kasës nga Gjykata, ka reaguar policia e Vlorës. Sipas Policisë nuk është kërkuar ndihmë nga policia e...

Arrestohen dy shokët vlonjatë, njëri ‘tapë’ mbi Audi, tjetri kundërshton policinë (EMRAT)

Drejton mjetin nën efektin e pijeve alkoolike si dhe kundërshton punonjësit e policisë së bashku me shokun pasagjer, arrestohen nga Policia. Specialistët...

Lajmet e fundit